Ardoss Mobilya

Kişiye Özel Mobilyalar

Ardoss Tasarım by ASLI, EMİN KARA

1974 yılından beri mobilya sektöründe hizmet veren firmamızda ikinci kuşak olarak sizlerin sayesinde varlığımızı sürdürmekteyiz.

Som ağaç ile 1.sınıf MDF üzeri doğal ağaç kaplama ve lake boya ürünlerimizin yanı sıra teknolojinin yeniliklerini takip ederek; metali, epoksiyi ve doğal mermeri mobilyamıza ekledik.

Koltuk ve sandalyelerimiz 1.sınıf gürgen ağacından, ileri teknoloji ile üretilmiş konforlu ve sağlam süngerlerle, son moda olan kumaş (nubuk, keten, tay tüyü, kadife, şönil, saten vb.) ve deri (hakiki ve suni deri) çeşitleri ve renkleriyle döşenmektedir.

Büyük bir titizlikle hazırladığımız ürünlerimizi mağazamızda görüp tercih edebileceğiniz gibi; evinize, gönlünüze, zevkinize ve bütçenize göre bilgi birikimimiz, geniş arşivimiz ve iç mimari hizmetimizden yararlanarak üretebileceğimiz mobilyalara da sahip olabilirsiniz.

Yalnızca hareketli mobilyalar üretmiyoruz!

Mutfak, banyo dolapları, vestiyer ve giyinme odalarını ihtiyacınıza göre önce çizim ve sizlerle fikir alışverişi sonucunda üretime aldığımız ürünlerinizi, mobilya imalat, döşeme ve boyahanemizdeki deneyimli ustalarımız tarafından özenle hazırlıyoruz. Arzu ederseniz hazırlık aşaması tarafınızdan atölyemizde takip edebiliyorsunuz. Dolayısıyla bitmiş ürününüzde herhangi bir istenmeyen sonuçla karşılaşılmamış ve tamamen sizin istediğiniz ve size özel ürün ortaya çıkmış oluyor.

Tasarım / Dekorasyon / Mobilya

"Koşulsuz müşteri mutluluğunu ilke edinmiş olan firmamız, üretim hanemizde hayallerinizi gerçekleştirmek üzere sizleri bekliyor."

“Ardoss Tasarım Mobilya Ankara”

Siz hayal edin biz gerçeğe çevirelim. Siteler'de bulunan imalat tesisimizde hayallerin ötesinde tasarımlar sizlerleyiz.

TOP